Prace instalacyjne

Realizacja prac w obiektach komercyjnych, przemysłowych, energetyki, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Firma dysponuje własnym potencjałem ponad 200 wykwalifikowanych pracowników, wspomaganych dodatkowo siłami podwykonawców i wyspecjalizowanych dostawców materiałów i urządzeń, umożliwiając realizację dużych przedsięwzięć technicznych o krótkim terminie realizacji.

Posiadamy uprawnienia UDT do modernizacji, montażu i wykonywania kotłów parowych, wodnych i stałych zbiorników ciśnieniowych. Realizujemy prace instalacyjne dla największych generalnych wykonawców, jak m.in.: Polimex Mostostal, Budimex, Mostostal Warszawa, Skanska, ALSTOM, SNC LAVALIN oraz pakiety instalacyjne dla wielu prestiżowych klientów, m.in.: Michelin, Bridgestone, Procter & Gamble, ZA Puławy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami z zakresu prac instalacyjnych na dedykowanym portalu www.instal.com.pl

Poniżej prezentujemy Państwu kilka przykładowych zdjęć z naszych realizacji dotyczących prac instalacyjnych dla projektów z zakresu przemysłu, ekologii i energetyki oraz budownictwa ogólnego.

 

rafineriastadion

azotyfocusinstalacjebelchatow