O nas

PartnerBud S.A. to wyspecjalizowana w kompleksowej obsłudze inwestycji grupa budowlana, prowadząca działalność w 6 obszarach:

  1. budownictwa komercyjnego i ogólnego (biurowce, obiekty użyteczności publicznej, budownictwo mieszkaniowe),
  2. realizacji obiektów przemysłowych (obiekty produkcyjne i magazynowe),
  3. rewitalizacji obiektów (galerii handlowych, budynków biurowych i użyteczności publicznej, dworców kolejowych),
  4. realizacji w obszarach ekologii (oczyszczalnie i podczyszczalnie ścieków, kompostownie, systemy kanalizacyjnej, elektrociepłownie, biogazownie),
  5. prac instalacyjnych (dostawa, montaż, uruchomienie oraz serwis instalacji sanitarnych i technologicznych),
  6. prac żelbetowych.

Zespół około kilkuset wysoko wykwalifikowanych pracowników, w tym 100 inżynierów różnych specjalizacji, łączy doświadczenie i kompetencje wynikające z ponad 28 lat działalności PartnerBud na polskim rynku i realizacji ponad 450 inwestycji. Pracownicy Grupy PartnerBud zdobywali doświadczenia w największych międzynarodowych oraz polskich firmach budowlanych.

Grupa realizuje prace przede wszystkim w formule generalnego wykonawstwa. Kontrakty są pozyskiwane przez biura regionalne, znajdujące się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach, a także przez centralę w Zawierciu w woj. śląskim. Najczęściej są to inwestycje o wartości od 10 do 100 mln zł.
W strukturach Grupy PartnerBud funkcjonuje własne biuro projektowe. Własne siły wykonawcze zapewniają wsparcie w realizacji kontraktów, w szczególności w obszarze prac żelbetowych i instalacyjnych.

Do najbardziej znanych realizacji Grupy w generalnym wykonawstwie należą rozbudowa i modernizacja Galerii Mokotów w Warszawie, realizacja zespołu hal produkcyjno-magazynowych linii walcowniczych dla CMC Poland w Zawierciu, budowa biurowca dla Asseco Poland w Warszawie,  budowa najwęższego domu świata (tzw Dom Kereta) czy podziemne centrum konferencyjne Klasztoru na Jasnej Górze. W portfolio Grupa ma także realizacje inwestycji dla takich marek jak: Amica, Black Red White, Bridgestone, Develey, Eberspächer, Grupa Maspex/TYMBARK, Hasco-Lek, KGHM, Konsorcjum Stali, LafargeHolcim, LW Bogdanka, Michelin, Opel, Parkridge, PepsiCo, PKN Orlen, Procter&Gamble, Smurfit Kappa, Unibail-Rodamco, UTZ, Schindler, Unilever, Zentis i ZGH Bolesław oraz innych renomowanych inwestorów.

Od 2011 roku Spółka PartnerBud S.A.  jest notowana na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W 2017 roku Grupa PartnerBud weszła w skład Holdingu Murapol, co znacząco zwiększy potencjał realizacyjny Spółki. Holding Murapol poprzez podmioty zależne jest w posiadaniu 66% akcji Grupy PartnerBud.

Więcej o strukturze akcjonariatu