Grupa PartnerBud

Nasza misja:

Podstawą usług Grupy PartnerBud jest dzielenie z inwestorem priorytetowych celów realizacji zadania inwestycyjnego. Jakość usług, ich terminowość i optymalizacja nakładów inwestycyjnych z punktu widzenia Inwestora są dla firmy kluczowymi czynnikami, za które bierze odpowiedzialność podczas realizacji każdego zadania.

Wartości:

W naszych działaniach kierujemy się trzema wartościami: Zespołowość, Innowacyjność, Solidność

Grupa PartnerBud specjalizuje się w generalnym wykonawstwie (budowie, przebudowie, rozbudowie, rewitalizacji) obiektów komercyjnych (handel i biura), obiektów ochrony środowiska i energetyki odnawialnej, obiektów przemysłowych – od hal do zakładów produkcyjnych o najwyższym stopniu skomplikowania instalacji, wymogów czystości oraz jakości procesów organizacyjno-wytwórczych (GMP).

 

Grupa PartnerBud to:

  1. PartnerBud Design & Build, który świadczy usługę w systemie ”projektuj i buduj”, tj. kompleksową realizację procesów inwestycyjnych, w tym: zarządzanie procesem inwestycyjnym (nadzór, zastępstwo inwestorskie), projektowanie (koncepcja, projekt budowlany, projekty wykonawcze we wszystkich branżach) i przede wszystkim generalne wykonawstwo robót budowlanych.
  2. PartnerBud Żelbet – wydzielony pion z własnym potencjałem inżynierskim i wykonawczym w zakresie robót żelbetowych
  3. INSTAL Lublin – spółka zależna wyspecjalizowana w zakresie prac instalacyjnych.

Dzięki stałemu rozwojowi, zdobywaniu doświadczeń i ciągłemu doskonaleniu naszej organizacji firma może realizować najtrudniejsze projekty pod względem technicznym i organizacyjnym