Benefity

Stawiamy na rozwój

kariera

Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie mogą liczyć na wsparcie indywidualnego rozwoju.
Przełożeni ustalają grupę pracowników szczególnie cennych dla organizacji, proponując ścieżkę rozwoju. Ścieżka kariery zakłada rozwój pracownika oraz wsparcie ze strony organizacji poprzez udział w szkoleniach, kursach. Proponujemy też dofinansowania studiów podyplomowych. Pracownik dla którego określono ścieżkę kariery otrzymuje informację o celach i etapach, które musi spełnić aby w ustalonym terminie uzyskać awans.
Z inicjatywą udziału w programie rozwojowym może wyjść sam pracownik, w takiej sytuacji komunikuje on przełożonemu o swoich planach i kierunku kariery  a przełożony ma obowiązek ten rozwój wspierać, doradzać i udzielać informacji zwrotnej.

Takie podejście do rozwoju kariery zawodowej w naszej firmie dotyczy wszystkich pracowników, również tych którzy są na początku swojej kariery.


Zdrowie przede wszystkim

medicover

Wszyscy pracownicy firmy mają możliwość przystąpienia do prywatnego programu opieki medycznej Medicover w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

PartnerBud finansuje pakiet medyczny Zdrowie Plus dla pracowników, natomiast pozostałe pakiety można nabyć za niewielką dopłatą.

Medicover to jeden z międzynarodowych liderów na rynku oferujących prywatną opiekę medyczną. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie. Pacjenci firmy otrzymują dostęp do kompleksowej opieki ambulatoryjnej i szpitalnej oraz pełnej diagnostyki laboratoryjnej w 140 placówkach.


Sport i rekreacja

multisport

PartnerBud wspiera i promuje aktywny wypoczynek. Dlatego też dofinansowujemy udział naszych pracowników w programie Multisport. Dzięki karcie Benefit-Multisport zyskują oni dostęp do szerokiej gamy zajęć i dyscyplin sportowych oferowanych przez blisko 4000 obiektów rekreacyjnych w 650 miastach na terenie całego kraju. Aktywny wypoczynek to najlepszy sposób na zadbanie o zdrowie i kondycję oraz zdobycie energii niezbędnej do pracy!

 

W poszczególnych biurach PartnerBud funkcjonują kluby zrzeszające pasjonatów wybranych dyscyplin sportowych. Zapraszamy przede wszystkim do wspólnego trenowania biegania. PartnerBud od 4 lat aktywnie wspiera amatorów biegania. Najbardziej zaawansowani biegacze reprezentujący PartnerBud co roku biorą udział w sztafetowych mistrzostwach Polski w bieganiu, odbywających się pod egidą EKIDENu. Zapraszamy!